آموزش ریاضی منطقه بهنمیر استان مازندران

برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری

برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش خبر داد: برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش از برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری خبر داد.


رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش خبر داد:

برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری


رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش از برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان در نیمه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکزسنجش آموزش وپرورش ، عبدالامیر عرفی با اشاره به اقدامات انجام شده جهت برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان گفت: در حال حاضر مراحل طراحی سوال و سامانه ثبت نام برای برگزاری این آزمون در دست اقدام است.

وی با اشاره به زمان ثبت نام ادامه داد: با ابلاغ بخشنامه نحوه برگزاری آزمون مذکوربه استان ها، بلافاصله امر ثبت نام آن انجام خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه در سال گذشته ۱۳ هزار فرهنگی در آزمون اعزام به خارج از کشور شرکت کرده بودند، تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال  این آزمون با حضور بیش از ۱۰ هزار فرهنگی در گرایش های مختلف برگزار می شود.

عرفی با بیان اینکه نتایج آزمون ظرف ۲ هفته پس از برگزاری آن اعلام می شود، افزود: فرهنگیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی ورتبه مورد نظرشوند، برای انجام مصاحبه و طی مراحل گزینش به امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش معرفی خواهند شد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)