X
تبلیغات
زولا

آموزش ریاضی منطقه بهنمیر استان مازندران

دوره آموزش معلمین کشوری برای کتاب ریاضی چهارم ابتدایی در تهران برگزار شد

دوره آموزش معلمین کشوری برای کتاب ریاضی چهارم ابتدایی روز شنبه 18/05/93 با سخنرانی جناب آقای دکتر امانی مدیر کل محترم دفتر تالیف شروع به کار کرد در این روز آقای حمیدرضا امیری طی سخنانی به تبین روند کارگروه ریاضی در تالیف و آماده سازی بسته آموزشی که در این دوره به معلمین محترم اهدا می شود توضیحاتی ارائه کرده و اشاره کردند که امسال برای اولین بار pdf کتاب درسی و کتاب راهنمای معلم در ابتدای دوره در اختیار معلمین منتخب سراسر کشور قرا گرفته است و همچنین ایشان به DVD های ضبط شده توسط مولفین کتاب های درسی اشاره کردند که همه کتاب درسی در قالب حدود 40 کلیپ 5 تا 6 دقیقه ای ضبط و در اختیار معلمین قرار می گیرد.

در این فیلم ها مولفین کتاب درسی به تدریس درس به درس و فعالیت به فعالیت کتاب درسی پرداخته و تمام چالش های احتمالی آن را توضیح و مرتفع نموده اند.

پروفسور مریم میرزاخانی نخستین زن برنده جایزه فیلدز در دنیا

رییس جمهوری در پیامی به خانم پروفسور مریم میرزاخانی، کسب برترین جایزه ریاضیات در جهان را به وی تبریک گفت.

متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خانم پروفسور مریم میرزاخانی

کسب برترین جایزه ریاضیات در جهان را به شما تبریک می‌گویم.

امروز ایرانیان می‌توانند به خود ببالند که اولین زن برنده جایزه "فیلدز" هموطن آنان است؛آری باید که شایستگان بر صدر نشینند و قدر ببینند.

همه ایرانیان در هر کجای جهان سرمایه‌های ملی این مرز و بوم هستند و من به نمایندگی از ملت ایران تلاش‌های علمی شما را ارج می‌نهم.

امیدوارم زندگی تان همواره سرشار از شادکامی و موفقیت باشد.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

بسته‌ی آموزشی المپیاد ریاضی


بسته‌ی آموزشی المپیاد ریاضی را از اینجا می توانید دانلود کنید.